Historia naszej firmy sięga ponad 20 lat wstecz, kiedy to zrodziła się ogromna miłość do jeździectwa, pasja do cudownych zwierząt jakimi są konie i wszystkiego co z nimi związane.
Jeździectwo uczy wytrwałości, konsekwencji, wymaga poświęceń. Chwile na końskim grzbiecie wpisują się w pamięć na całe życie. W tym duchu oraz w odpowiedzi na potrzeby ówczesnego zapotrzebowania na Polskim rynku, w 2010 r., powstała nasza firma M&A – profesjonalne parkury.
Z powodzeniem do dnia dzisiejszego aranżujemy całe maneże. Produkujemy kompletne przeszkody jak i również pojedyncze elementy takie jak drągi, stojaki czy płotki.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz duże możliwości produkcyjne pozwoliły w 2015r. postawić kolejny krok i wyspecjalizować się w produkcji boksów. M&A – profesjonalne stajnie, zajmuje się szeroko pojętym wyposażeniem obiektów jeździeckich. Wykonujemy zarówno klasyczne fasady boksów jak i realizujemy indywidualne projekty klientów. Wyposażamy całe stajnie oraz siodlarnie. Cechuje nas duża dbałość o szczegóły. Realizujemy je przy wykorzystaniu najnowszych technologi co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą pozwala osiągnąć wysoką jakość produkowanego asortymentu.

Nasze produkty z linii – profesjonalnych parkurów jak i profesjonalnych stajni wykorzystywane są zarówno w przydomowych stajniach, jak i w największych ośrodkach jeździeckich w Polsce i poza jej granicami. Z naszych przeszkód korzystają wiodący organizatorzy zawodów w skokach przez przeszkody. Jesteśmy widoczni nie tylko na krajowych zawodach, ale i na Olimpiadach, Mistrzostwach Świata czy zawodach Global Champions Tour.